zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Naše vize a hodnoty

Naše vize a hodnoty

O společnosti

Naše vize:

Chceme být pro naše zákazníky partnerem první volby. 

 

Naše poslání:

Jsme si vědomi, že naše práce má vliv na produkty, které denně využívají lidé téměř na celém světe. Zákazník nemá důvod pochybovat o našich hodnotách, zkušenostech, profesionalitě a spolehlivosti. Známe potřeby zákazníků a naše řešení zvyšuje úroveň služeb a kvalitu produktů, snižuje náklady a současně přispívá k oboustranné důvěryhodnosti na trhu práce. Proto jednáme vždy férově a podporujeme obchodní partnerství založená na vzájemném respektu.

 

 

 

Hodnoty společnosti spojují práci všech našich poboček. Prostřednictvím těchto hodnot a firemní kultury neustále pracujeme na rozvoji společnosti.

Kvalita a bezpečnost

Jsme si vědomi, že naše práce má vliv na produkty, které denně využívají lidé téměř na celém světě. Dbáme na osobní odpovědnost za kvalitu námi poskytovaných služeb.

Hodnota pro zákazníka

Usilujeme o to, aby naši zákazníci dodávali produkty v nejvyšší kvalitě. Dokážeme se přizpůsobovat novým výzvám.

Důvěryhodnost a stabilita

Jsme ryze česká společnost, která má prokazatelné mnoholeté zkušenosti v oblasti kvality a nespočet spokojených zákazníků po celé Evropě. Uznáváme transparentnost a otevřenost.

Naši zaměstnanci

Tvoříme tým kmenových zaměstnanců. Podporujeme osobní přístup a přátelské prostředí.

Etika

Klademe důraz na poctivost, vzájemnou důvěru a respekt.

Vaše kvalita je náš společný cíl.

Kontaktní formulář

Napište nám

##153##Zobrazit více##153##

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. A jsem si vědom/a, že ho můžu kdykoliv písemně odvolat. ##156##Zobrazit více##156##

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace