zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Náš tým

Náš tým

O společnosti

Vedení společnosti

Tomáš Pavlík

Renáta Hořáková

Asistentka jednatele
+420 734 446 703
rhorakova@rework.cz

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Petr Dočkal

Obchodní ředitel
+420 739 281 764
pdockal@rework.cz

Jan Kysela

Key Account Manager
+420 731 508 245
jkysela@rework.cz

Martin Kohout

Konzultant, auditor
+420 737 966 401
mkohout@rework.cz

Karolina Spielmannová

Marketingová specialistka
+420 733 712 965
kspielmannova@rework.cz

FINANČNÍ ODDĚLENÍ

Miroslav Lovas

Finanční ředitel
+420 703 375 489
mlovas@rework.cz

ODDĚLENÍ KVALITY

Dušan Kokta

Manažer kvality, Auditor
+420 739 282 750
dkokta@rework.cz

Vedoucí provozů

Martina Musilová

Provozní ředitelka
+420 734 668 856
mmusilova@rework.cz

Iveta Šrámková

Vedoucí provozu Brno
+420 733 133 909
isramkova@rework.cz

Jiří Maule

Vedoucí provozu Jihlava
+420 733 133 906
jmaule@rework.cz

Pavla Pečinková

Vedoucí provozu Nový Jičín
+420 731 572 755
ppecinkova@rework.cz

Petr Lakatos

Vedoucí provozu Klášterec nad Ohří
+420 605 209 591
plakatos@rework.cz

Josef Janoušek

Vedoucí provozu Mladá Boleslav
+420 731 413 093
jjanousek@rework.cz

Jana Cagašová

Vedoucí provozu Rožnov pod Radhoštěm
+420 736 473 735
jcagasova@rework.cz

Napište nám telefonní číslo, rádi se vám ozveme.

Kontaktní formulář

Napište nám

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. A jsem si vědom/a, že ho můžu kdykoliv písemně odvolat.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace