zde se nacházíte:
Úvod > Naše služby > Kontrola a třídění

Kontrola a třídění

Naše služby

Zajišťujeme pro naše zákazníky standardní krátkodobé kontroly výrobků tzv. „dočasná nápravná opatření“ i dlouhodobé projekty dle požadavků výroby. Ke každé zakázce přistupujeme s individuální péčí, vytváříme pracovní postupy a značení. Samozřejmostí je zajištění logistických toků a reporting.

Hlavními oblastmi naší činnosti jsou:

Vizuální kontroly a třídění výrobků i s použitím optických zařízení, jako jsou lupy, stereomikroskopy a endoskopy. Vstupní, mezioperační a výstupní kontroly jednotlivých dílů. Kontroly komunálními měřidly, kontroly CSL1, CSL2 a GP12. Zkoušky a testování funkčnosti pohyblivých mechanismů, zkoušky těsnosti (bublle test), měření elektrických veličin – odpor a napětí.

Pro zajištění uvedených kontrolních činností disponujeme vlastním vybavením a měřidly.

Rework a specializované práce

Pro naše zákazníky provádíme drobné opravy a úpravy jednotlivých dílů. Mezi tyto činnosti patří například odhrotování, odjehlování, ořezávání , broušení a jiné. Dále v našich střediscích, nebo přímo v prostorách zákazníka provádíme montážní a kompletační práce součástek, ruční čištění, odmašťování a odrezování dílů.

Dlouholetým působením v oboru kontroly kvality a měření jsme nabyli praxí mnoho zkušeností, a proto jsme se začali specializovat na odborné činnosti v oblastech:

Měření na souřadnicových měřicích strojích u zákazníků (včetně programování a vyhodnocování dat), provádění destruktivních zkoušek (sekáčkové zkoušky, výbrusy, trhací zkoušky), měření bodových svarů UTZ, zajištění dílenské technické kontroly, sledování výrobních procesů a provádění výrobkových auditů.

Všechny uvedené kontrolní činnosti provádíme vlastními měřidly a vybavením.

Kontaktní formulář

Napište nám

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. A jsem si vědom/a, že ho můžu kdykoliv písemně odvolat.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace